Co robi Dj, w sezonie zimowym?

Co robi Dj, w sezonie zimowym?

Rate this post

 

Jak wiecie, sezon 2017 został zamknięty wynikiem: wielu zadowolonych klientów. W tym miejscu oczywiście serdecznie wszystkich pozdrawiam, którzy bawili się na tych weselach. Długo mnie tu nie było, jednak widać moją aktywność na innych polach. No bo właśnie?

Co robi Dj w sezonie kiedy nie gra imprez?

Ja wyrosłem już z imprez klubowych, choć wielu moich kolegów ciągle aktywnie gra w klubach i szczerze mówiąc – bardzo lubię tam się pojawiać. Odpoczywam, słuchając innych a przy okazji mogę się pobawić. Byłoby oczywiście cudownie, gdyby móc tylko się bawić i rozbijać po klubach. Nic bardziej mylnego. Trwają już przygotowania do sezonu 2018, który w moim wypadku zaczyna się 21 kwietnia 2018. Terminów jest więcej co mnie cieszy, bo oznacza, że moja reklama i osoba, trafia pod strzechy – jak Krzysiu Krawczyk (hahahaha).

Jestem po pierwszych spotkaniach z moimi dostawcami światła i dźwięku. Tu nic się nie zmieniło. Ciągle Wsound.pl oraz LSproject. Już w marcu opublikuje kila ciekawostek i smaczków odnośnie współpracy z takimi dużymi firmami.
To oczywiście nie wszystko. Pod koniec roku potwierdziłem informację, że będę producentem wykonawczym A State Of Trance 850 w Hali w Gliwicach, 30 maja 2018. Zachęcam do kupna biletów, jednak ostrzegam została ich garstka. Na taką właśnie okazję, postanowiłem uruchomić swojego Instagrama. Będę tu pokazywał to czym zajmuję się od ponad 20 lat – czyli produkcjami imprez. Właśnie tak podchodzę również do produkcji wesel. Każdy scenariusz duży czy mały jest zawsze zrealizowany zgodnie z założeniami. Jak pewnie już zauważyliście, raczej nie przebieram się za dziwne stwory. Garnitur troszkę szerszy, jednak zostaje. Jednak profesjonalizm przede wszystkim. Już wkrótce pojawi się nowa usługa, jednak to tajemnica.

Co jeszcze?

Oprócz zaangażowania się z produkcje, dla Two Moon Events to rozpocząłem przygodę z kryptowalutami. I szczerze przyznaję – jestem zaskoczony. Nie jestem oczywiście wariatem, który zapożyczy się i sprzeda dom dla zysku kilku tysięcy złotych. Raczej postanowiłem budować stabilny biznes, z podejściem i założeniem jedzenia małą łyżeczką. Serdecznie zapraszam Was wszystkich na moje webinary w AirBit Club Polska. Mam nadzieję, że temat zainteresuje Was tak samo jak mnie i będziecie mieli możliwość zarobienia dodatkowych kilku złotych na wycieczkę dla całej rodziny, do ciepłych krajów.

To między innymi szereg wyzwań, którym w tym 2018 roku zamierzam podołać. Polecam się. Kowalski.

Będę zobowiązany jak będziecie mogli mnie polecać i lajkować mój profil na FB.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *