To był bardzo dobry sezon - Dj na Wesele

To był bardzo dobry sezon - Dj na Wesele

Rate this post

TO był bardzo dobry sezon 🙂

 

Od razu zaznaczam. Do końca tego sezonu zostały jeszcze dwie imprezy. Mogę się pochwalić, że w tym roku zrobiłem około 9 000 kilometrów. Sam nie wierzyłem, kiedy sprawdzałem stan licznika. Byłem w Raciborzu, Szczyrku, Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Stargardzie, Barlinku, Gniewie, Rewalu i Czystychbłotach (tak tak… pisanych razem). Było wesele nawet na Promie m/f Skania, który pływa do Ystad w Szwecji. Niesamowite imprezy, a każda inna. Każde wesele miało inny punkt zaczepienia i inny punkt zapalny – o ile mogę tak powiedzieć 🙂 Bardzo dziękuję za gorące przyjęcie. W między czasie na moim Facebooku strzeliło 500 polubień. To Krzysiek z wesela na promie był tym szczęśliwcem. Zrobiłem nawet konkurs dla przyszłych par młody… jednak odzew był znikomy… to taka nauczka, żeby nie dawać zniżek 😉

A teraz do rzeczy…

Można zagrać wesele bez disco polo… tak napisała mi na moim profilu Ewa, dla której wesele grałem mocno rokowe. Były też imprezy, gdzie szaleliśmy przy Zielonych oczach czy Żono Moja. Nie było żadnych reguł… liczyła się tylko zabawa. W tym roku prowadziłem kilka imprez po angielsku. Miałem przyjemność grać na weselu francuskim, gdzie goście byli z całego Świata. I jakby na to nie patrzeć, wszyscy znali polską muzykę. Nie zawsze Disco Polo… bo i Lady Pank czy Perfect chwytał mocno. Mówię to z doświadczenia. Nie bójcie się słuchać Waszej muzyki na weselu. To jest klucz do rozkręcenia gości.
Ostatnio przeczytałem artykuł, w którym autor udowadniał, że Dj czy Wodzirej powinien mieć super sprzęt, najlepiej zapasowe głośniki w samochodzie. Doskonale się ubawiłem, czytając ten tzw. poradnik. Nie wszystko co znajdziecie w Internecie jest prawdziwe. Ja polecam bo mnie polecają. Najstarsza zasada na dobrego Dj’a. Jeżeli jest ktoś kto jest profesjonalistą, to nie musi mieć zapasowego sprzętu bo ten który używa jest niezawodny. Moim partnerem technologicznym jest największa firma nagłośnieniowa w zachodniej części Polski – WSound. Ja nie martwię się, o to czy coś będzie grało czy nie. Czy kable będą długie czy krótkie lub czy żarówki się przepaliły. Sprzęt za każdym razem jest serwisowany. Tu przyznam się szczerze, bardzo się cieszę, że mam takie wsparcie.
Na jakiej podstawie wybrać Dj’a? Czytajcie opinie i rozmawiajcie z nami przez telefon. Nie zawsze się trzeba się spotykać. Ze mną można spokojnie zdzwonić się na Skypie. Więc nie pozostaje mi nic innego… jak zagrać ostatnie imprezy i przygotować się na imprezy firmowe.

Do zobaczenia.

Polecam się. Kowalski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *