Impreza firmowa, czyli do czego potrzebny jest Konferansjer?

Impreza firmowa, czyli do czego potrzebny jest Konferansjer?

Rate this post

Konferansjer, który nadaje tempo imprezy.

Tak naprawdę to nie ma znaczenia, czy to impreza firmowa, czy jakiś bankiet czy może firmowy sylwester. Konferansjer na imprezie firmowej to człowiek, na którym spoczywa olbrzymia odpowiedzialność za cały scenariusz. Dlaczego tak piszę? Od 21 lat obserwuję, tworzę i jestem częścią branży eventowej. Po mimo, że zmieniła się technika, muzyka, gusta czy nawet moda na scenie – jedno jest niezmienne. Profesjonalizm prowadzących. Każda impreza rządzi się swoimi prawami, i to podstawa współpracy. Mając odpowiedni bagaż doświadczeń w imprezach firmowych, mogę śmiało powiedzieć, że profesjonalizm prowadzącego to klucz do serc gości na imprezie firmowej. Scenariusz produkowany przez osoby, które organizują imprezę musi być zrozumiały przez Konferansjera. Najważniejsze pytanie: Po co robimy ten event? – nie może zostać bez odpowiedzi. Każdy detal wymaga odpowiedniej oprawy.

Mapa imprezy, czyli scenariusz.

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile w życiu napisałem scenariuszy imprez. Wiele lat temu pracując jeszcze z największą agencją eventową w Sydney nauczyłem się, że nawet na powtarzalne imprezy – które zawsze wyglądają tak samo, należy pisać scenariusze. Zespół może ulec zmianie, a i nie zawsze wszystkie atrakcje mogą dotrzeć na miejsce. Oczywiście to temat ekstremalny, jednak cytując klasyka – nigdy nie wiesz kto siedzi na widowni. Więc zawsze show musi być na najwyższym poziomie. Do tego jest potrzebny scenariusz. Mapa i drogowskazy co się teraz dzieje. Pracując podczas produkcji Sensation White, uczyliśmy się scenariuszy imprezy na pamięć. Chodziło o to aby zawsze pamiętać co, gdzie i kiedy się dzieje.

Wszechstronność, jest sexy.

Już o tym pisałem. Jednak teraz, dla przypomnienia, dla moich kolegów i koleżanek z agencji eventowych. Dobry konferansjer to taki człowiek, który poradzi sobie i na imprezie firmowej, pokazie mody, uroczystej gali wręczenia nagród oraz… na weselu. Dlatego sprawdzajcie swoich podwykonawców, ale nie pod kątem tego że tylko imprezy firmowe. Sprawdzajcie ich pod kątem wszechstronności. Im sze

rsze umiejętności to lepiej. Zapraszam do współpracy, bo jako konferansjer ciągle szukam poważnych i profesjonalnych agencji eventowych.

Polecam się. Konferansjer. Kowalski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *