O mnie

Za każdym wydarzeniem, imprezą firmową, weselem, piknikiem czy uroczystą galą stoi konferansjer

Naturalny dar do pracy z mikrofonem odkryłem w sobie już w trakcie pracy w szkolnym radiowęźle. Wprost z niego trafiłem do szczecińskiego Radia Plama, w którym zdobywałem swoje pierwsze umiejętności, jako profesjonalny prezenter muzyczny.

W trakcie dwuletniej pracy w Plamie byłem prowadzącym i współtwórcą takich audycji jak: Prywatka w Plamie, Lista Przebojów Yummy oraz Made in Poland. W tym okresie powstał mój pseudonim – Grzegorz Kowalsky, którym posługuje się do dzisiaj. A później wielka przygoda w Radiu ABC.

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że w ten sposób rodzi się moja pasja do prowadzenia imprez. Z czasem stało się to moim sposobem na życie, który sprawia mi ogromną radość i pozwala zarażać nią moich Klientów podczas prowadzenia eventów.

Organizacja eventów – lubię nowe wyzwania

Po Radiu Plama przyszła kolej na agencję PolishFestival i Radio ABC, w którym doskonaliłem swoje umiejętności prezenterskie i zdobywałem nowe – z zakresu organizacji eventów. Pisałem również do kolumny muzycznej w Głosie Szczecińskim. W tym okresie doskonaliłem się także, jako profesjonalny konferansjer i sprawdziłem swoje umiejętności podczas prowadzenia swoich pierwszych dużych imprez.

Były to m.in. Festiwal Wikingów na wyspie Wolin, Najdłuższy Weekend Współczesnej Europy w roku 2000, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach 1999 r., koncert Bajmu oraz radiowy poranek wprost z chicagowskiego oddziału radia ABC. Dzięki tym wydarzeniom upewniłem się, że prowadzenie koncertów i imprez masowych to zajęcie, w jakim doskonale się realizuje.

Tak pracuje dobry DJ

Kilka lat później, wiedzę i doświadczenie zdobyte w studiach radiowych, przeniosłem na parkiety szczecińskich lokali. Mogłem sprawdzić, jak w praktyce wygląda praca DJ’a na różnego rodzaju imprezach. Wieloletnia rezydentura DJ’ska, w takich miejscach, jak Planeta, Cafe Pub Barka, i najważniejsza, w klubie studenckim Pinokio.

Gościnne prowadziłem występy w klubach w Szczecinie i całym kraju, pozwoliły mi to poznać gusta muzyczne różnych grup odbiorców. Zdobyłem kolejne doświadczenie, które wykorzystałem później jako DJ na imprezach masowych, okolicznościowych i firmowych. Moja kariera w branży rozrywkowej coraz bardziej się rozwijała.

Przyszła pora na pracę dla angielskiej sieci Chicago Rock Cafe, prowadzenie event marketingu dla Unity Line i współpracę z agencjami eventowymi w kraju. Na moim koncie przybywało sukcesów konferansjerskich, a także produkcyjnych w zakresie organizacji eventów. Prezenter muzyczny, profesjonalny konferansjer i wodzirej to role, jakie z pasją i zaangażowaniem łączę.

Dlaczego jestem najlepszy w tym co robię?


Dbam o scenariusz

Jako profesjonalny konferansjer dbam o każdy detal scenariusza, dzięki temu wszystkie atrakcje znajdują się na miejscu i ich oprawa jest niesamowita.

Dbam o szczegóły

Niezależnie od tego, czy Twoja impreza to małe przyjęcie weselne, wielka uroczysta gala z międzynarodowymi gośćmi, czy szalone wesele. Jako Dj na Wesele zadbam o każdy detal i szczegół w scenariuszu. Dzięki ponad 21 letniemu doświadczeniu wiem jak pracować z różnymi scenariuszami imprez.

Rzetelna wycena

Pracując od wielu lat jako Konferansjer, wiem jak istotny jest budżet każdej imprezy. Niezależnie od wielkości klienta stosuje jednolite stawki. Dzięki stałej współpracy z agencjami eventowymi i impresariatami, możecie być Pańśtwo pewni, że cena odpowiada jakości.

%

Udanych imprez

%

Zadowolonych klientów

%

Powracających klientów

FAQ

Q: What are the advantages of purchasing a website template?

A:  The major advantage is price: You get a high quality design for just $20-$70. You don’t have to hire a web designer or web design studio. Second advantage is time frame: It usually takes 5-15 days for a good designer to produce a web page of such quality.
Do you provide any scripts with your templates or could you do some custom programming?

Our templates do not include any additional scripts. Newsletter subscriptions, search fields, forums, image galleries (in HTML versions of Flash products) are inactive. Basic scripts can be easily added at www.TemplateTuning.com If you are not sure that the element you’re interested in is active please contact our Support Chat for clarification.

Q: What do I receive when I order a template from TemplateMonster.com?

A: After you complete the payment via our secure form you will receive the instructions for downloading the product. The source files in the download package can vary based on the type of the product you have purchased.
If you need unzipping software to open the .zip archive, Windows users may visit www.HotScripts.com or www.WinZip.com, Mac users may visit www.StuffIt.com.

Q: What am I allowed and not allowed to do with the templates?

A: You may:
Build a website using the template in any way you like.
You may not:
Resell or redistribute templates (like we do).
Claim intellectual or exclusive ownership to any of our products, modified or unmodified. All products are property of content providing companies and individuals.
Make more than one project using the same template (you have to purchase the same template once more in order to make another project with the same design).

Pojawiły się pytania? Skontaktuj się ze mną!